TAKİP ET
Enerji Frekansını Artırmak İçin Yapılması Gerekenler
Enerji Frekansını Artırmak İçin Yapılması Gerekenler

Enerji frekansı, boşlukta veya belli bir alan içinde yayılan enerjinin titreşimidir. Bu tanıma göre çevremizdeki her şeyin bir frekansı olduğunu söylememiz yanlış olmaz. Mekanların ve kişilerin frekansı, her an değişiklik gösterebilir. Bir kişinin çevresine yaydığı enerji; kişinin sağlığını, ilişkilerini ve şansını etkilemektedir. Bu nedenle enerji frekansının yüksek olması, hayatınızdaki konforun sağlanmasında etkilidir.

İstisnasız her insan; sağlıklı, mutlu, huzurlu bir hayat sürdürmek ister. Enerji frekansınızın düşük olması halinde kendinizi fiziksel, duygusal ve ruhsal açıdan rahatsız hissetmenize neden olur. Bu nedenle birçok kişi, çeşitli meditasyonlar ve çalışmalar ile enerji frekansını yükseltmeye çalışır.


Enerji Frekansını Yükseltmek İçin Neler Yapılmalıdır?


Günlük hayatta yaşanan pek çok olay enerji frekansını etkilemektedir. Bu nedenle bazı konularda hayatınızda minik değişiklikler yaparak enerji frekansınızı yükseltebilirsiniz. Yüksek enerji frekansı, gün içinde kendinizi fiziksel ve ruhsal olarak daha enerjik ve sağlıklı hissetmenize sebep olacaktır.

Düzensiz beslenme, çok uyumak ve hareketsiz bir yaşam sürmek, enerjinizin düşmesine neden olabilir. Bu nedenle kendiniz için sağlıklı bir beslenme planı oluşturmanız, enerjinizin yükselmesine katkı sağlayacaktır. Öte yandan gün içinde yapacağınız egzersizler ve meditasyonlar ile enerji frekansınızı yükseltebilirsiniz.

Kıyafet dolabınızdaki veya evinizdeki fazla eşyalar, enerji frekansınızı olumsuz etkiler. Bu nedenle çok sık kullanmadığınız eşyalarınızı bahçenizde değerlendirerek veya ihtiyaç duyan birine vererek enerjinizi artırabilirsiniz.

Öfke, sinir, korku, endişe gibi duygular, enerji frekansının hızlı bir biçimde düşmesine neden olur. Bu sebeple bu tür duygulara kendinizi kaptırmamaya özen göstermelisiniz.

Zihin egzersizleri için bulmaca çözmek, fiziksel egzersizler, frekans yükseltme meditasyonu, dua ve olumlamalar, beden ve zihin frekansınızı yükseltmek için başvurabileceğiniz yöntemler arasında yer alır.

Aromatik yağları ve bitkileri beden frekansınızı yükseltmek için kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kitap okuyarak, sergi ziyaret ederek veya müzik dinleyerek de enerji frekansınızın yükselmesini sağlayabilirsiniz.

Meditasyon yapmak veya ibadet etmek enerji frekansını yükseltmektedir. Düzenli olarak ibadet ederek veya meditasyon yaparak kendinizi fiziksel ve ruhsal anlamda daha iyi hissedebilirsiniz. Bu durum enerji frekansınızın yükselmesini de sağlayacaktır.

https://www.ifastin.com/